Головна Новини HI-tech космос Вчені виявили першу планету з трьома сонцями
commentss НОВИНИ Всі новини

Вчені виявили першу планету з трьома сонцями

В системі GW Orionis з трьома світилами може існувати планета

4 жовтня 2021, 13:30
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Денис

Вчені знайшли докази існування планети, яка обертається навколо трьох зірок. Про це повідомляє видання IFLS.

Вчені виявили першу планету з трьома сонцями

GW Orionis очима художника. фото Focus

Астрономи отримали докази того, що в системі GW Orionis з трьома світилами може існувати планета. Повідомляється, що дана система знаходиться в сузір'ї Оріона на відстані 1300 світлових років від нас.

GW Orionis складається з двох обертових навколо один одного зірок, а також однією яка обертається навколо їх двох. Третя зірка робить повний оборот навколо своїх "сусідів" за більш ніж одинадцять років.

Дана система давно відома вченим через наявність великої протопланетного диска, який складається з трьох зміщених кілець. Астрономи хотіли краще зрозуміти причину зсуву кілець за допомогою моделювання. Як виявилося, їх зміщення не могло бути викликано обертанням тільки трьох зірок.

Було висунуто припущення, що дане явище викликане існуванням однієї або декількох масивних планет.

Як відзначили дослідники, якщо в системі GW Orionis дійсно існує планета, її буде нелегко виявити за допомогою технологій, які є у людства на цей момент.

У разі виявлення нового небесного тіла в потрійній системі, воно стане першою відомою планетою, що обертається навколо трьох зірок одночасно.

Нагадаємо, раніше сайт "Коментарі" повідомляв про те, що вчені інтерпретували дані з зображень, представляючи їх у звуці. Озвучування центру нашої галактики об'єднує дані отриманих від декількох космічних телескопів американського відомства NASA. З Зірки і компактні об'єкти перетворюються в окремі ноти, в той час, як розширені хмари газу і пилу створюють розвивається гул.

Також "Коментарі" інформували про те, що   NASA записало свій "заснув" марсохід з орбіти червоної планети. В цей час робот не діє через т ого, що зараз Земля і Марс знаходяться по різні боки від нашої зірки.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини