Головна Новини HI-tech космос До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд завдовжки понад 1 км
commentss НОВИНИ Всі новини

До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд завдовжки понад 1 км

За даними NASA, довжина астероїда - близько 1,1 км, а відстань від нього до Землі складе близько 2,9 млн км

12 січня 2022, 02:18
Поділіться публікацією:

18 січня повз Землю пролетить астероїд завдовжки 1,1 км. Його довжина дорівнює довжині двох з половиною будівель Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку. Про це повідомляє журнал про науку та технології Inverse. Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA). Його вперше побачив астроном Роберт Макнот з обсерваторії Сайдінг-Спрінг в Австралії 9 серпня 1994 року.

До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд завдовжки понад 1 км

Астероїд - фото з відкритих джерел

За даними NASA, довжина астероїда — близько 1,1 км, а відстань від нього до Землі складе близько 2,9 млн. км. Космічне тіло досить велике, але пролетить безпечну відстань до нашої планети. Його назвали "потенційно небезпечним" об'єктом, тому що в NASA визначено, що якщо астероїд наближається до Землі на відстані ближче 7,4 млн км, а його розмір більше 150 м, він вважається небезпечним.

Нагадаємо, за даними фахівців, 6 січня 2022 року поряд з нашою планетою пролетить астероїд під назвою YE15. Повідомляється, що в момент максимального зближення між небесним тілом та Землею буде відстань 7,4 мільйона кілометрів. Для довідки: відстань від нашої планети до єдиного природного супутника становить 384 400 кілометрів. Це означає, що астероїд пролетить на відстані, яка в 19 разів більша, ніж до Місяця. Довжина YE15 становить приблизно 12,8 метра. Він входить до групи астероїдів класу Атон, що обертається навколо Сонця між Землею та планетою Меркурій. Вчені запевнили, що це небесне тіло не становить жодної небезпеки для землян.

Раніше портал "Коментарі" поінформував, що фахівці з американського відомства NASA підрахували, скільки зможе пропрацювати космічний телескоп "Джеймс Вебб", який вирушив у свою подорож наприкінці минулого тижня. Раніше передбачалося, що апарат зможе пропрацювати близько п'яти років, проте тепер фахівці вважають, що запасів може вистачити на 10 років.





Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини