Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Всі користуються браузерами, тому що це багатофункціональні та зручні типи програм, які значно полегшують роботу користувача ПК з інтернетом. З кожним роком вони просуваються у своєму функціоналі та пропонують нові можливості. Але є типи даних, які не варто зберігати там.
Що не варто зберігати у браузері (фото з відкритих джерел)
Автоматичне заповнення адреси проживання, доставки й інших подібних даних
Експерти кажуть, що така функція, на перший погляд, може бути дуже зручною, але вона не є безпечною. При реєстрації на різних сайтах, магазинах та інших ресурсах користувач зберігає адреси проживання й інші важливі дані, якими можуть скористатися зловмисники.
Паролі та логіни
Така ж історія з паролями та логінами на різних сайтах. Замість того, щоб зберігати все у браузері, не лінуйтеся кожного разу вводити дані вручну. Причина така ж — програма може підтягнути пароль і логін, що тільки зіграє на руку тим, хто створив сайт.
Дані банківських карток
Щоб щоразу не вводити дані банківських карток при покупці товарів через інтернет, багато користувачів зберігають цю інформацію у браузері. Але так робити не варто, тому що не всі інтернет-магазини можуть похвалитися серйозним захистом персональних даних, тому ви ризикуєте зазнати фінансових втрат.
Нагадаємо, що у браузері Safari 15 в операційній системі macOS та у всіх браузерах в операційних системах iOS 15 та iPadOS 15 була виявлена вразливість, яка може відстежувати активність користувачів в інтернеті.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що експерти назвали браузер, який є найнебезпечнішим.
Новини