logo_ukra

BTC/USD

63303.84

ETH/USD

2461.08

LTC/USD

276.56

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

33.56

RUB/UAH

0.39

lang

Мова

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Впровадження 5G в Україні: що для цього потрібно - відповідь експерта
commentss НОВИНИ Всі новини

Впровадження 5G в Україні: що для цього потрібно - відповідь експерта

Фахівець розповіла, що буде сприяти створенню більш стійкої моделі для розвитку мобільного зв'язку п'ятого покоління

24 лютого 2021, 20:00 comments1137

Значний поштовх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) дала пандемія COVID-19, коли багато людей опинилися в ізоляції, а Інтернет і мобільний зв'язок стали єдиним способом підтримувати зв'язок з рідними і працювати. На світовому ринку спостерігається значний розвиток телекомунікацій, чого тільки вартує п'яте покоління мобільного зв'язку 5G, кількість користувачів якого у світі перевищила 200 мільйонів.

Впровадження 5G в Україні: що для цього потрібно - відповідь експерта

Впровадження 5G в Україні: що для цього потрібно - фото з відкритих джерел

В інтерв'ю для порталу "Коментарі" директор Регіонального відділення Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) Наталія Мочу розповіла, чи варто Україні поспішати в питанні впровадження 5G і що для цього потрібно.

За словами експерта, ефетивний розвиток 5G можливий тільки через діалог і співпрацю між урядом, операторами, місцевими органами влади, промисловістю та багатьма іншими зацікавленими сторонами. 5G досить часто називають "мережею мереж", тому тут мова йде не тільки про інвестиції мобільних операторів, а й щодо своєчасного вирішення питань частотної координації, розгортанні приватних мереж в інтересах великого бізнесу і ін.

"Одним із ключових завдань є оптимізація використання радіочастотного спектру — високу важливість матиме побудова діалогу на національному рівні, розробка дорожніх карт конверсії спектру. Також необхідно своєчасно вирішити задачу прикордонній координації", — продовжує Наталя Мочу.

Фахівець стверджує, що також невід'ємними є і питання інфраструктурного розвитку, такі як спрощення процедур розгортання малих сот, оптимізація планування і будівництва транспортних каналів, оптимізація правил спільного розгортання і використання інфраструктури.

"Рішення економічних питань, що стосуються, наприклад, оптимізації податкового й регуляторного режиму, плати за використання спектра, також будуть сприяти створенню більш стійкої моделі для розвитку 5G. Серед інших завдань можу наголосити на необхідності боротьби з поширенням неправдивої інформації про мобільних мережах і 5G, оптимізації норм на випромінювання електромагнітних полів ", — резюмує експерт.

Раніше портал "Коментарі" розповідав, що Honor готується представити новий 5G-смартфон.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!