Рубрики
МЕНЮ
Денис
Китай вивів на орбіту Землі новий космічний апарат. Про це пише видання Xhinhua.
Земля. Фото з відкритих джерел
Запуск космічної ракети "Чанчжен-6" із супутником на борту відбувся з космодрому Тайюань, який знаходиться в китайській провінції Шаньсі, що на півночі країни. На цей момент апарат успішно виведений на задану орбіту.
Зазначається, що для китайських ракет-носіїв серії " Чанчжен" новий пуск став уже 394-м.
Відправлений на орбіту нашої планети супутник зветься "Гуанму". Він був розроблений фахівцями Китайської академії наук. Як зазначається у статті, цей апарат став першим у світі науковим супутником, призначеним виключно для обслуговування цілей Порядку денного ООН у сфері сталого розвитку на період до 2030 року.
За допомогою Гуанму у вчених буде можливість для детального визначення обсягів споживання електроенергії в районах з інтенсивною діяльністю людини. Крім того, завдяки йому можна буде займатися аналізом структури населених пунктів та прибережного середовища з метою забезпечення інформаційної підтримки для показників сталого розвитку, що характеризують взаємодію між людиною та природою.
Нагадаємо, раніше сайт "Коментарі" інформував про те, що в Китаї запровадили обмеження на будівництво хмарочосів. Будівництво суворо контролюватиме влада регіону, в якому планується зведення висотки.
Також видання "Коментарі" писало про те, що в Китаї здійснили запуск "супутника-прибирача". Новий апарат протестує технологію, яка в майбутньому зможе запобігати утворенню космічного сміття біля нашої планети.Новини