Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Китай виступив з ініціативою щодо вирішення глобальних проблем безпеки даних, у відповідь на американську програму "чистої мережі", яка спрямована на те, щоб відмовити інші країни від використання китайських технологій. Про це повідомляє видання Tulsa World.
Міністр закордонних справ Ван І оголосив про цю ініціативу у вівторок в Пекіні на семінарі по глобальному цифровому управлінню. Він сказав, що зростаючі ризики для кібербезпеки загрожують національній безпеці, громадським інтересам і правам людини.
Цей крок відбувається на тлі погіршення відносин між США і Китаєм, включаючи торгову напруженість і конкуренцію в галузі телекомунікацій та технологій штучного інтелекту, коли США звинувачують китайські технологічні компанії в загрозі національній безпеці США.
Ван сказав, що важливо розробити міжнародні правила безпеки даних, які "відображали б волю і поважали інтереси всіх країн за допомогою широкої участі".
Держсекретар США Майк Помпео минулого місяця оприлюднив програму "Чиста мережа", заявивши, що вона направлена на захист приватного життя громадян і конфіденційної інформації від "зловмисних суб'єктів, таких як Комуністична партія Китаю". Більше 30 країн і територій, таких як Австралія і Велика Британія, беруть участь у цій ініціативі, мета якої — виключити китайські телекомунікаційні компанії, такі як Huawei і ZTE, а також додатки, постачальників хмарних послуг і підводні кабелі зі своїх інтернет-мереж.
Як повідомляло видання "Коментарі", китайці розповіли про нові супутники для Інтернету речей.
Новини