Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Графічний дизайнер під ніком Джексон Фолл попросив у штучного інтелекту ChatGPT допомогти йому написати бізнес-план з початковим капіталом у 100 доларів. Усього через кілька днів зміг заробити у 78 разів більше ніж вклав. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на Twitter Jackson Greathouse Fall.
ChatGPT створив бізнес. Фото з відкритих джерел
Джексон Фолл вирішив проекспериментувати з ChatGPT і спробувати створити бізнес-план на 100 доларів і дотримуватись усіх прохань штучного інтелекту. Після запиту, ChatGPT запропонував користувачу створити бренд під назвою Green Gadget Guru. Ідея бренду полягає в порадах та продуктах, які зможуть допомогти людям вести більш екологічний спосіб життя.
Штучний інтелект порадив купити домен за 8 доларів і за розміщення сайту заплатив ще 29 доларів. Далі Джексон Фолл отримав детальне ТЗ від ChatGPT і використав інший штучний інтелект Dall-E для оформлення дизайну сайту та створення логотипа.
Наступним кроком стало створення продуктів, які можна було б у майбутньому реалізувати. Таким чином через інший графічну програму на основі штучного інтелекту MidJourney, Фолл створив упаковку продуктів. А далі ChatGPT написав, що час розмістити текст в блог, щоб отримувати гроші з реклами. Штучний інтелект створив статтю про 10 екологічних гаджетів для кухні. Решту грошей ChatGPT порадив використати на рекламу для соцмереж, щоб залучити потенційних клієнтів і збільшити відвідуваність сайту.
Через три дні Джексон Фолл опублікував, що зміг за допомогою порад ChatGPT заробити майже 7800 доларів на рекламі, що у 78 разів більше ніж початкові вкладення. Окрім того, свою новостворену компанію Green Gadget Guru Джексон Фолл оцінює у 25 тис. доларів.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що творець ChatGPT попереджає про небезпеку штучного інтелекту.
Також "Коментарі" писали про рейтинг країн за мінімальною зарплатою.
Новини