Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Українські дослідники опублікували наукову роботу під назвою "Непізнані літаючі об'єкти І. Спостереження за подіями", в якій детально описують загадкові об'єкти, що літають над Києвом. Поки що невідомо, що це таке, але за попередніми даними вони рухаються із надзвичайною швидкістю. Стаття була опублікована на сайті архіву Корнелльського університету arXiv.
Українські науковці побачили НЛО над Києвом. Фото з выдкритих джерел
В Україні йде війна, тому не дивно, що в українському небі часто з’являються всілякі об’єкти. Від літаків до дронів і балістичних ракет. Однак дослідники з Центральної астрономічної обсерваторії в Києві помітили інше. Надзвичайна кількість НЛО. Непізнані літаючі об'єкти, які рухаються з величезною швидкістю і не випромінюють жодного випромінювання.
Спостереження проводилися з двох обсерваторій. У Києві та в селі Винарівка під Києвом. У роботі описується конкретний тип НЛО, який вчені називають "фантомами". Вони отримали таку назву тому, що ці об’єкти нічого не випромінюють. Об’єкт є абсолютно чорним тілом, який не випромінює і не поглинає жодного падаючого на нього випромінювання.
Спостережувані НЛО також рухаються з величезною швидкістю 15 км на секунду. Людське око не бачить їх, тому що час їх польоту менше 1/10 секунди. Їх теж складно сфотографувати. Для цього дослідникам довелося використовувати дві станції моніторингу метеоритів.
Завдяки двом обсерваторіям, розташованим приблизно в 120 км, дослідники змогли спостерігати рух цих блискавичних об’єктів.
Були виявлені польоти як одиночних об’єктів, так і середніх та великих груп, що рухалися зі швидкістю від 3 до 15 градусів за секунду. За отриманими даними українських вчених розміри НЛО оцінюють від 3 до 12 метрів, а їх швидкість до 15 км/с.
Вчені вирішили не з’ясовувати, що являють собою спостережувані об'єкти, зосередившись у своїй роботі на описі їх властивостей. Можна припустити, що це може бути якась військова ракета, але жодна з відомих у світі ракет не може досягти такої величезної швидкості. Нам доведеться почекати на більш детальні результати досліджень. На цьому етапі наукових спостережень також не можна виключити помилки вимірювання.
Раніше, портал "Коментарі" писав про відкриття нового мінералу на Місяці.
Новини