Рубрики
МЕНЮ
Хмільовська Інна
Міжнародні астрономи визначили п'ять загадкових об'єктів, що розділяють зірки. За словами дослідників, це дозволить зрозуміти природу цих загадкових об'єктів, які самі по собі займають проміжне положення між масивними газовими гігантами і маломасивні зірками. Про це повідомляється в статті, опублікованій в журналі Astronomy & Astrophysics.
Космос, фото з відкритих джерел
В інформації сказано про виявлення п'яти транзитних супутників з масами, близькими до верхньої межі режиму коричневого карлика, кожен з яких був вперше ідентифікований як представляє інтерес об'єкт TESS (TOI): TOI-148, TOI-587, TOI-681, TOI-746, і ТОИ-1213.
Коричневі карлики — це об'єкти з масами між планетами-гігантами і маломасивними зірками. Вони часто визначаються з нижньою межею ~ 13 МЮж, приблизною масою, при якій об'єкт може почати запалювати синтез дейтерію в його ядрі, і з верхньою межею ~ 80 МЮж, приблизною масою, при якій об'єкт стає досить потужним. сплавити ядра водню в ядра гелію всередині свого ядра: основна характеристика зірки головної послідовності. Однак ці межі нечіткі, оскільки точні маси, в яких відбувається синтез дейтерію і водню, залежать від хімічного складу об'єкта. Визначальною характеристикою коричневих карликів є їх відносно низька частота появи (1%) на близьких орбітах навколо зірок головної послідовності в порівнянні з планетами-гігантами та іншими зірками або "пустелею коричневих карликів", а недавні дослідження виявили суху пустелю.
Кожен об'єкт має надійні фотометричні і спектроскопічні вимірювання, що дозволяють точно визначати характеристики, і, з огляду на їх близькість до межі горіння водню, вони ідеально підходять для перевірки поточних моделей формування і порівняння між коричневими карликами і маломасивними зірками.
Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло про те, що NASA показало з космосу, як ніч перетворюється на день . Фахівці з американського Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) показали на фото, день змінює ніч.
Новини