Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Туреччина подала заявку на участь у спільному проєкті Росії та Китаю щодо створення нової міжнародної місячної станції. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на російські ЗМІ.
Туреччина хоче з Росією будувати космічну станцію на Місяці. Фото з відкритих джерел
Директор Інституту космічних досліджень РАН Анатолій Петрукович під час конференції для пропагандистських російських ЗМІ розповів, що Туреччина може стати новою учасницею російсько-китайського проєкту.
Російський науковець заявив, що очікує на нові заявки від інших країн на участь у створені міжнародної місячної станції. Анатолій Петрукович вказує загалом на азійський регіон та заявив, що там вже сьогодні існують проєкти, які зацікавлені у космічних дослідженнях.
Міжнародна наукова місячна станція (МНМС) – це спільний проєкт Росії та Китаю щодо створення станції на Місяці. Орієнтована дата початку будівництва запланована на 2031-2035 роки. Під час тривалої відсутності космонавтів, автономність місячної станції мають забезпечити роботи. Росіяни заявляють, що крім Росії та Китаю участь у проєкті також беруть Пакистан, Білорусь, Азербайджан, ПАР, ОАЕ.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Індія долучилась до клубу країн з США, Росії та Китаю. Індійські інженери змогли посадити на поверхні Місяця свій космічний апарат, що зробило Індію четвертою країною, яка це зробила.
Також "Коментарі" писали про капсулу з незвичним вантажем, яка приземлилась на Землю.
Новини