comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT космос Пункт призначення Венера: NASA готується до нової місії
commentss НОВИНИ Всі новини

Пункт призначення Венера: NASA готується до нової місії

NASA затвердить програму нових місій вже в наступному році

17 вересня 2020, 11:22

NASA розглядає можливість затвердження до квітня наступного року двох місій з вивчення планет з чотирьох розглянутих пропозицій, включаючи одну на Венеру. За словами вчених, що беруть участь в проекті, дана місія може допомогти визначити, чи є на цій планеті життя. Про це повідомляло видання Reuters.

Пункт призначення Венера: NASA готується до нової місії

Міжнародна дослідницька група описала докази існування потенційних мікробів в різко кислих венеріанських хмарах: сліди фосфіну, газу, який на Землі виробляється бактеріями, що населяють безкисневе середовище. Це стало переконливим свідченням існування життя за межами Землі.

У лютому космічне агентство США склало шорт-лист чотирьох запропонованих місій, які зараз розглядаються групою NASA. Дві з них будуть включати роботизовані зонди до Венери (одна, названа DAVINCI, відправить зонд в атмосферу Венери).

Три інших пропозиції включають IVO, місію до вулканічно активного супутника Юпітера Іо; Trident — маршрут польоту по карті крижаного місяця Нептуна — Тритона; і VERITAS, друга з запропонованих місій на Венеру, яка буде зосереджена на розумінні геологічної історії планети. NASA заявила, що може вибрати одну або дві місії.

Пошук життя в інших частинах Сонячної системи досі не зосереджувався на Венері.  NASA в липні запустило марсохід нового покоління для пошуку слідів потенційного життя на Марсі.

Як повідомляло видання "Коментарі", приватні компанії будуть збирати місячний ґрунт для NASA.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!