Рубрики
МЕНЮ
Денис
Астрономи за допомогою потужного телескопа змогли відобразити дивовижну область зіркоутворення у космосі. Про це повідомляється на офіційній сторінці космічної обсерваторії NASA/ESA Hubble у соціальній мережі Instagram.
NASA. Фото з відкритих джерел
На знімку, отриманому завдяки обладнанню телескопа Hubble, можна побачити туманність під назвою G035.20-0.74. У цій галузі зіркоутворення народжуються зірки B-типу: молоді блакитні зірки, які у п'ять разів гарячіші, ніж наше Сонце.
Вчені розповіли, що зірки народжуються з хмар газу та пилу, які схлопуються під дією власного гравітаційного тяжіння. Коли хмара схлопується, утворюється гаряче ядро. Воно починає збирати пил та газ, створюючи протозірку.
Наголошується, що туманність G035.20-0.74 також є домом для масивної протозірки.
Фото: NASA, ESA та J. Tan (Chalmers University of Technology); Processing; Gladys Kober (NASA/Catholic University of America)
Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" інформував про те, що вчені показали, як виглядає сусідка нашої галактики. Відображений об'єкт знаходиться в сузір'ї Орел на відстані декількох сотень мільйонів світлових років від Землі. Крім того, на фотографії можна побачити кілька зірок із нашої системи. Вони видно на цьому зображенні тому, що UGC 11537 знаходиться недалеко від площини Чумацького Шляху.
Також сайт "Коментарі" повідомляв про те, що Російська Федерація застосувала протисупутникову зброю. Ракета вразила російський супутник та повністю знищила його. Американські фахівці повідомили, що уламки літального апарату "засипали" навколоземну орбіту.
Новини