Рубрики
МЕНЮ
Денис
Астрономи американського Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору зафільмували дивовижну туманність. Зображення опубліковано на офіційному сайті відомства NASA.
Зоряне небо. Фото: Pixabay
На знімку, отриманому завдяки обладнанню відомого телескопа Hubble, можна побачити туманність під назвою Полум'я, також відому як NGC 2024. Вона є великою областю зіркоутворення в сузір'ї Оріона. Об'єкт знаходиться на відстані близько 1400 світлових років від нашої планети.
Вчені розповіли, що це зображення сфокусовано на темному курному серці туманності, де знаходиться зоряне скупчення, в основному приховане від очей.
Поруч (але не видно на цьому зображенні) знаходиться яскрава зірка Альнітак, східна зірка в Поясі Оріона. Випромінювання світила іонізує водневий газ у Полум'яній туманності. Коли газ починає охолоджуватись від стану з більш високою енергією до стану з нижчою енергією, він випромінює світло, викликаючи видиме світіння за клубами пилу.
Фото: NASA, ESA та N. Da Rio (University of Virginia); Processing: Gladys Kober (NASA/Catholic University of America)
Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" інформував про те, що NASA Hubble побачив у космосі дивовижний об'єкт. Астрономам вдалося відобразити залишки наднової. Вони розташовані між газом червоного кольору у сусідній карликовій галактиці. Цей об'єкт оточений кільцями матеріалу, що існував ще до вибуху.
Також сайт "Коментарі" писав про те, що на Канарах новий потік розжареної лави досяг океану. Людям заборонено залишати свої будинки через токсичну хмару, яка утворилася в результаті хімічної реакції при зіткненні вулканічної породи з водою.
Новини