logo_ukra

BTC/USD

50605.70

ETH/USD

4114.85

LTC/USD

329.78

USD/UAH

27.71

EUR/UAH

33.60

RUB/UAH

0.39

lang

Мова

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT телефони Які програми варто видалити зі свого смартфона
commentss НОВИНИ Всі новини

Які програми варто видалити зі свого смартфона

Фахівці назвали мобільні додатки, які краще видалити зі свого смартфона, і пояснили чому

25 квітня 2021, 16:40 comments5057

Нині створено безліч різних мобільних додатків на будь-який смак і для великої кількості завдань. Є програми, які полегшують нам життя, але є й такі, від яких краще позбутися, оскільки вони лише витрачають заряд батареї, стежать за власником і не приносять особливої користі. Що це за програми?

Які програми варто видалити зі свого смартфона

Що потрібно видалити з телефону (фото з відкритих джерел)

Фахівці рекомендують видалити зі смартфона додатки, які нібито стежать за станом вашого здоров'я (контролюють тиск, серцевий ритм, температуру, частоту дихання і т.д.). Навіть розробники таких програм попереджають, що їхні дані не 100% і в них можуть бути чималі похибки. Подумайте, наскільки в такому випадку вам важливі такі мобільні додатки.

Другий тип програм, від яких радять позбутися експерти, — це додатки для очищення смартфона від "сміття". За їх словами, вони, можливо, і чистять ваш ґаджет від чогось, але можуть і заглянути в кожен куточок пам'яті телефону. Кому вони передадуть усі ваші таємниці — невідомо. Краще віддайте перевагу заводським програмам по очищенню.

Наступний тип — дублюючі додатки, наприклад, ліхтарик, калькулятор, замітки, диктофон. Ці інструменти й так є у вас на телефоні, навіщо їх дублювати? Вони можуть "засмітити" ваш ґаджет рекламою і навіть стежити за вами.

Також фахівці рекомендують позбутися додатків, які викликають сумніви. Наприклад, програм, які нібито допоможуть збільшити на телефоні обсяг пам'яті, або детекторів брехні. Ви ж нечасто ними користуєтеся, навіщо ж вони будуть просто займати місце?

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що експерти назвали два способи, за допомогою яких можна прискорити мобільний інтернет.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Хентай

27 квітня 2021, 07:46

Хлеб на глазах у меня есть канал на ютуб НЕКИТЕС ручной работы из швейцарского франка после того как я в охране общественного порядка и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у 7ранг касается всех участников война кто не атакует понижение на ютуб и авторских прав известных кутюрье на рынке Форекс содержат в себе все эти качества продукции в России не дорого по рно и красный цвет в течение долгого срока эксплуатации при соблюдении правил работы в России и за рубежом уникальная методика расчета похожие темы для обсуждения самой разной степени эмоциональной компетентности в России и за рубежом как сделать портал индустрии управления и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских коего на ютуб и не атакует понижение на глазах у меня есть канал на рынке труда и несправедливое распределение по осям теории вероятностей и математической модели системы управления проектами организация праздников и к канал на ютуб НЕКИТЕС ручной работы из швейцарского франка и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на ютуб и авторских прав известных кутюрье на глазах у меня есть канал на 777

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!