Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Смартфон – незамінна річ сучасної людини. І з кожним роком його важливість зростає. Але бувають ситуації, коли ґаджет починає "глючити" та сповільнює свою роботу, викликаючи низку незручностей.
Як прискорити роботу смартфона (фото з відкритих джерел)
Експерт Анастасія Іллічева зазначила, що найчастіше таке буває через велику кількість встановлених додатків, які можуть "з'їдати" заряд і сповільнювати роботу смартфона. Щоб покращити його функціональність, необхідно очистити кеш і вимкнути автосинхронізацію. Але якщо вашому смартфону понад 5 років, тоді, за словами фахівця, краще замінити ґаджет на новий.
Анастасія Іллічева зазначила, що нині нормою вважається щонайменше 4 Гб оперативної пам'яті. Якщо її буде менше на телефоні, можуть виникнути проблеми при роботі деяких програм і додатків.
Нагадаємо, у смартфонах є низка налаштувань, які працюють у фоновому режимі та непомітно "з'їдають" заряд. Директор Інституту інформаційних технологій університету "Синергія" Станіслав Косарьов розповів, що це за налаштування.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що часто в компанії друзів можна помітити людину, яка половину вечора проведе у своєму телефоні, відмовившись від спілкування. І подібна проблема зустрічається все частіше, тому що звичка кожну свою вільну хвилину витрачати на смартфон прив'язується до нас дедалі сильніше. Але розв'язувати проблему можна, і кваліфікований психолог Дмитро Сінарев розповів, як це зробити.
Читайте також, що у Міністерстві охорони здоров'я розповіли про шкоду надмірного використання смартфона, а також закликали українців контролювати екранний час. У відомстві наголосили, що чим більше людина проводить часу за смартфоном, тим гірше вона почувається протягом дня.
Новини