comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Соціальна мережа Facebook заблокувала акаунти відомої теорії змови
commentss НОВИНИ Всі новини

Соціальна мережа Facebook заблокувала акаунти відомої теорії змови

Facebook видалив безліч груп і облікових записів, пов'язаних з QAnon

7 жовтня 2020, 10:41

Компанія Facebook заблокувала на своїх платформах всі акаунти, пов'язані з рухом теорії змови QAnon. Про це повідомляє BBC.

Соціальна мережа Facebook заблокувала акаунти відомої теорії змови

Facebook блокує аккаунти QAnon

Цей крок є частиною реалізації раніше прийнятого Facebook рішення про видалення або обмеження доступу до груп і облікових записів QAnon. У заяві, опублікованій у вівторок, Facebook повідомив, що його співробітники почали видаляти контент, групи і сторінки, але "ця робота займе час і буде тривати найближчі дні та тижні".

"Відсьогодні ми видалимо сторінки, групи та облікові записи даного руху на Facebook. Наша команда по роботі з небезпечними організаціями буде продовжувати забезпечувати дотримання цієї політики й активно виявляти контент для видалення, замість того, щоб покладатися на звіти користувачів", — йдеться в заяві компанії.

Facebook заявив, що оновлює заходи, реалізовані в серпні, які спрямовані на "підрив здатності QAnon" організовувати свої мережі і працювати в них.

QAnon — це теорія змови, згідно з якою президент Трамп веде війну проти сил зла, які поклоняються сатані. Судячи з соцмереж, сотні тисяч людей вірять, принаймні, деяким з теорій, які озвучує QAnon. Найвідоміша з них — теорія про "піццагейт", яка стверджує, що політики Демократичної партії керують мережею торговців дітьми через піцерії у Вашингтоні.

Як повідомляло видання "Коментарі", найпопулярніша гра на Facebook припиняє своє існування.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!