Рубрики
МЕНЮ
Елена Бурдейная
Спеціальне сенсорне покриття створюється для всесвіту Meta. Про це повідомив Марк Цукерберг у своєму Facebook, як пише агентство "Укрінформ".
Віртуальна та доповнена реальність - основа Meta - ілюстративне фото з мережі
Роботизована шкіра потрібна для того, щоб забезпечити більш повну імітацію реального світу у віртуальному. Вона відтворюватиме відчуття дотику та інші сенсорні відчуття, які має поверхня реального людського тіла. Розробкою займається команда Цукерберга та дослідники з Університету Карнегі-Меллона.
Технологія штучного інтелекту допомагає зрозуміти, як людина вивчає світ через дотик. Нові знання використано для спеціального сенсорного датчика, який має високу роздільну здатність. Як пише програміст-підприємець, завдяки розробці віртуальний світ буде містити більш реалістичні об'єкти, а фізичні взаємодії здаватимуться більш справжніми.
У жовтні 2021 р. Марк Цукерберг анонсував новий проєкт – всесвіт Meta, синтез віртуальної та доповненої реальності. "Житель" Метавсесвіту матиме можливість будувати для себе індивідуальний цифровий простір, заповнювати його на свій смак предметами віртуального інтер'єру, дистанційно спілкуватись в уявних "кімнатах", ставати учасником реальних подій за допомогою технологій virtual reality. Також людина створюватиме собі аватар – цифрове втілення – на свій смак.
Екологічність нового всесвіту – ще одна його перевага, на якій акцентує увагу Марк Цукерберг. Більше віртуального спілкування та дистанційної роботи – менше викидів у атмосферу через поїздки автотранспортом. Також продавці товарів та послуг зможуть презентувати їх більш реально і наочно. Карантинні обмеження у зв'язку з пандемією не заважатимуть ні займатись бізнесом, ні комунікувати з іншими людьми – родичами, друзями та колегами.
Новини