logo_ukra

Coinspot 28.11.2020

BTC/USD

16969.92

ETH/USD

513.50

LTC/USD

69.20

НБУ 28.11.2020

USD/UAH

28.66

EUR/UAH

34.15

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Facebook запускає власний додаток для романтичних знайомств
commentss НОВИНИ Всі новини

Facebook запускає власний додаток для романтичних знайомств

Facebook Dating був запущений з великою затримкою через побоювання з приводу конфіденційності

22 жовтня 2020, 11:47

Facebook Dating, конкурент соціальної мережі Tinder і інших додатків для знайомств, запускається сьогодні в Європі після довгої затримки із запланованим дебютом в День святого Валентина. Про це повідомляє The Verge.

Facebook запускає власний додаток для романтичних знайомств

Facebook запускає додаток для знайомств

Служба знайомств пропонує ті ж функції в Європі, що і в США, використовуючи чинний профіль, який був створений на Facebook, для пошуку потенційних збігів. Facebook адаптує ці збіги з уподобаннями користувача, активністю в Facebook, а також групами та подіями.

Хоча сервіс як і раніше відображається тільки у вигляді вкладки в мобільному додатку Facebook, він глибоко інтегрований з іншими продуктами соціального гіганта. Профіль може витягувати історії та фотографії з Instagram, користувач може ініціювати відеодзвінки в Messenger з чатів, а функція Secret Crush шукає потенційні збіги як серед передплатників в Instagram, так і серед друзів у Facebook.

Facebook рекламує функції конфіденційності служби. Але тісний зв'язок Facebook Dating з іншими продуктами компанії викликав побоювання в минулому. Ще в лютому Facebook вирішив відкласти запуск сервісу після того, як регуляційні органи Ірландії не погодилися з термінами запланованого запуску.

Компанії, що запускають такі продукти, повинні пройти перевірку, яка називається оцінкою впливу на обробку даних (DPIA) в рамках захисту GDPR Європейського Союзу, і, як повідомляється, Facebook занадто пізно поінформував регуляційні органи про свої плани, що викликало стурбованість з приводу дотримання конфіденційності даних. Після того, як проблема вирішена, Facebook Dating тепер пропонується в більш ніж 50 європейських країнах.

Як повідомляло видання "Коментарі", Facebook зможе перекладати тексти з більш ніж 100 мов.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

-->
Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!