comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Американські конгресмени виступають проти монополії техногігантів
commentss НОВИНИ Всі новини

Американські конгресмени виступають проти монополії техногігантів

Законодавці впевнені, що технологічні компанії набувають занадто багато впливу

7 жовтня 2020, 14:51
У США Судовий комітет Палати представників звинуватив технологічних гігантів на кшталт Google, Amazon, Facebook і Apple, в монополії і закликав до змін у відповідному законодавстві. У доповіді, підтриманій законодавцями-демократами, міститься заклик до змін, які можуть привести до розпуску деяких найбільших технологічних компаній Америки. Про це повідомляє FR24 News.
Ця рекомендація слідує за 16-місячним розслідуванням Конгресу щодо Google, Amazon, Facebook і Apple.
"У цих компаній дуже багато влади, і цю владу необхідно взяти під контроль", — написали депутати-демократи, які працюють над розслідуванням
Проте, республіканці, які брали участь в розслідуванні, не погодилися з рекомендаціями. У своїй заяві конгресмен-республіканець Джим Джордан відкинув звіт як "упереджений" і сказав, що документ вносить "радикальні пропозиції, які змінять антимонопольний закон відповідно до бачення вкрай лівих".
В останні роки американські технологічні компанії стали зазнавати більш пильної уваги Вашингтону через їх вплив і могутність. Розслідування судового комітету Палати представників — лише одне з кількох розслідувань, з якими стикаються такі компанії як Facebook і Apple.
У звіті, написаному співробітниками комітету, компанії звинувачуються в стягненні високих комісій, примусі дрібних клієнтів до невигідних контрактів і використанні "убивчих придбань" для перешкоджання суперникам. Але розбіжності у Вашингтоні між республіканцями та демократами роблять перспективу значущих дій проти компаній малоймовірною, вважає технічний аналітик Ден Айвс з Wedbush Securities.
"Відсутність консенсусу і розбіжності між двома сторонами з питань антимонопольного законодавства залишаються серйозною проблемою в досягненні мети", — сказав аналітик

Американські конгресмени виступають проти монополії техногігантів

Конгресмени проти монополії техногігантів


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!