Рубрики
МЕНЮ
Денис
Астрономи зафіксували молоду зірку. Знімок був опублікований на офіційній сторінці космічної обсерваторії NASA / ESA Hubble в соціальній мережі Instagram.
Hubble. Фото з відкритих джерел.
Як розповіли вчені, космічні масштаби часу можуть бути дуже довгими, проте небесні об'єкти на цій фотографії змінилися за відносно короткий проміжок часу.
Яскрава пляма, розташоване на правому краю веерообразного об'єкта — це молода зірка на прізвисько "PV Cep". Фотографія PV Cep, зроблена в 1952 році, показала туманну смугу, схожу на хвіст комети. Однак, вона зникла на той час, коли приблизно 25 років по тому були отримані нові зображення зірки. Замість цього з'явилася блакитна веерообразная туманність.
Астрономи вважають, що таємнича смуга могла бути тимчасовим явищем — можливо, залишками масивного зоряного спалаху. PV Cep знаходиться в північному сузір'ї Цефея на відстані більше ніж 1600 світлових років від нашої планети.
Фото: ESA / Hubble & NASA.
Нагадаємо, раніше "Коментарі" повідомляли про те, що виверження вулкана на Гаваях зафільмували з космосу. Супутники WorldView-3 і WorldView-2 від Maxar Technologies зробили нічні знімки лави, що викидається з вулкана Кілауеа.
Також "Коментарі" інформували про те, що американське відомство NASA готується до запуску свого нового космічного апарату. Метою вчених є зміна орбіти космічного каменю. Зонд повинен буде атакувати небесне тіло на швидкості близько 25 тисяч кілометрів на годину. Відзначається, що в такий спосіб фахівці протестують захист нашої планети. Запуск запланований вже на наступний місяць.
Новини