Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Військові фахівці з Чернігова випробовують нову дистанційно керовану платформу Camel з бойовою одиницею львівського виробництва. Про це повідомляє портал Saxon з посиланням на інформагентство Міністерства оборони України АрміяІнформ.
За словами провідного інженера з випробування підполковника Сергія Рудніченка, основними бойовими властивостями роботизованого комплексу є можливість його використання для штурму об'єктів і позицій противника, розвідки, знищення цілей, патрулювання і охорони військових складів, контрольно-пропускних пунктів та інших важливих об'єктів. Наступним етапом досліджень стане практична стрільба з звичайної стрілецької зброї.
Відзначається, що в цілому під час військового конфлікту на Донбасі робототехнічні системи використовувалися для участі в кількох наземних операціях із забезпечення вогневої підтримки, охорони периметра важливих об'єктів, евакуації поранених з поля бою, інженерного забезпечення і вирішення логістичних завдань. Їх використання мінімізує ризики втрат серед особового складу і збільшує пропускну здатність підрозділів під час виконання завдань.
В даний час розробкою платформ з дистанційним управлінням в Україні займається ряд вітчизняних підприємств, де роботи знаходяться на різних стадіях готовності.
Як повідомляло видання "Коментарі", дрон пройшов успішні випробування спільно з бойовим вертольотом.
Новини