Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Більшість із нас схильні думати, що, увімкнувши режим енергозбереження, ми можемо допомогти продовжити життя нашому акумулятору. Насправді при постійному використанні він може сильно вплинути на продуктивність пристрою.
Режим енергозбереження. Фото з відкритих джерел
Перша причина постійної роботи режиму енергозбереження – ваш смартфон може працювати повільніше, ніж має. Режими енергозбереження не просто обмежують фонову активність – вони також знижують продуктивність пристрою, щоб заощаджувати заряд. В результаті програми відкриваються повільніше, анімації можуть підвисати, і в цілому телефон відчувається менш плавним та чуйним.
Ці уповільнення можуть бути непомітними при простих завданнях на кшталт перевірки повідомлень або серфінгу в Інтернеті. Але якщо ви часто перемикаєтеся між програмами, гортаєте стрічку з відео в соцмережах або редагуєте фотографії — різниця стане відчутною.
Ще одна проблема – програми можуть працювати некоректно. Проблеми виявляються не лише з продуктивністю. Багато програм залежать від фонових процесів для оновлення даних, синхронізації та стабільної роботи. Коли такі процеси обмежені, програми починають вести себе нестабільно.
Ще один із головних мінусів режимів енергозбереження – затримка або пропуск повідомлень. Додатки, яким потрібна оперативність (месенджери, пошта, відстеження доставок) можуть не надсилати повідомлення вчасно.
Також ефект на заряд акумулятора може бути меншим, ніж ви розраховуєте. Хоча режим економії заряду батареї на Android і режим низького енергоспоживання на iPhone дійсно допомагають заощаджувати заряд, насправді ефект часто не такий великий. Сучасні смартфони вже вміють самі керувати використанням енергії – вони налаштовують роботу програм залежно від використання. Багато з того, що робить режим енергозбереження, і так відбувається у фоновому режимі.
Читайте також на порталі "Коментарі" — це повідомлення може позбавити вас грошей та доступу до телефону.
Новини