comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Влада Індії вимагає від Twitter нести юридичну відповідальність за те, що "нащебечуть" його користувачі
commentss НОВИНИ Всі новини

Влада Індії вимагає від Twitter нести юридичну відповідальність за те, що "нащебечуть" його користувачі

Twitter буде змушений співпрацювати з владою або може втратити медійний ринок Індії

7 липня 2021, 16:45
Поділіться публікацією:

Згідно з судовим позовом, поданим 5 липня урядом Індії до Twitter, ця соцмережа більше не має імунітету щодо контенту, розміщеного на її платформі третіми сторонами в Індії. Суду ще належить винести рішення з цього питання.

Влада Індії вимагає від Twitter нести юридичну відповідальність за те, що "нащебечуть" його користувачі

Влада Індії впевнена, що Twitter має відповідати перед судом за своїх користувачів. Ілюстрація з відкритих джерел

Затвердження точки зору влади Індії означало б, що Twitter потенційно може бути притягнений до юридичної відповідальності за всю інформацію, яку користувачі публікують на його платформі. Раніше, вибудовуючи судовий захист, Twitter стверджував, що є просто "посередником" у передачі інформації між користувачами.

Згідно із заявою влади, Twitter позбувся захисту через недотримання нових правил країни в області інформаційних технологій, які набрали чинності в травні цього року. Відповідним документом з CNN поділилося джерело, близьке до законного представника у справі, не уповноваженого на розголошення інформації.

В лютому були опубліковані нові суворі правила щодо інформаційних технологій в Індії. Компаніям було дано три місяці на їх виконання. Правила вимагають від будь-якої компанії, що займається соціальними мережами, створити в Індії три посади: "офіцера по дотриманню вимог", який повинен стежити за дотриманням місцевих законів; "співробітника з розгляду скарг", компетенція якого — розгляд скарг індійських користувачів на його платформи; "контактна особа", доступна для індійських правоохоронних органів в режимі 24/7. Усі вони повинні проживати в Індії. Twitter не виконав жодної з вимог влади.

Соцмережа відмовилася коментувати звернення до суду. Компанія раніше заявляла про свої застереження щодо нових правил роботи соціальних мереж, хоча запевняла, що залишається "глибоко прихильною" до Індії, яка є одним з її найбільших ринків.

Протистояння між владою Індії й Twitter триває з лютого.

У червні "Коментарі" писали про те, що Twitter почав тестувати нову важливу функцію соцмережі.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!