comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Facebook масово видаляє акаунти українців
commentss НОВИНИ Всі новини

Facebook масово видаляє акаунти українців

Соціальна мережа видаляє акаунти, які поширюють неправдиву інформацію

6 травня 2021, 21:41

У квітні Facebook Inc. видалила дев'ять нових спільнот, які намагалися ввести в оману користувачів платформи, включаючи майже 450 облікових записів з Палестини і окрему спільноту з майже 500 облікових записів з України. Про це пише Bloomberg.

Facebook масово видаляє акаунти українців

Facebook видаляє фейкові акаунти українців. Фото: Twin Design / Shutterstock

Минулого місяця компанія видалила в цілому майже 1800 акаунтів у Facebook та Instagram в рамках своїх зусиль з блокування фейків, які найчастіше приховують користувачів, які прикидаються кимось іншим, щоб вплинути на громадську думку, або акаунти, які працюють разом для посилення повідомлень або політичних ідеологій.

Мережа в Палестині, націлена на користувачів в кількох країнах Близького Сходу, просувала ФАТХ, палестинську політичну партію, і критикувала Іран та інші політичні угруповання, ХАМАС і Хезболлу.

В Україні Facebook видалив понад 500 акаунтів Facebook та Instagram, пов'язаних з різними політиками, в тому числі з тими, хто був підданий санкціям Міністерства фінансів США за спроби вплинути на вибори в США. Мережі видавали себе за новинні організації, обмінюючись історіями, які підтримували політиків і їх політичні групи. Ці акаунти поширювали повідомлення українським користувачам Facebook, і компанія заявила, що була попереджена про мережу за наводкою Федерального бюро розслідувань.

Facebook минулого місяця також видалив групи з Перу, Мексики, Азербайджану та Центральноафриканської Республіки.

Раніше "Коментарі" писали, що соціальна мережа Facebook заблокувала сторінку матері російського опозиціонера Олексія Навального після того, як вона опублікувала гнівний запис про стан свого сина в колонії.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!