Чому не можна "скидати" додатки в смартфоні
Експерт Сергій Кузьменко розповів, чому на смартфоні слід повністю закривати додатки, а не «скидати» їх
Одним з головних атрибутів будь-якої сучасної людини, крім гаманця і ключів, є мобільний телефон. У цьому маленькому гаджеті ми зберігаємо всю потрібну і важливу для себе інформацію.
У смартфоні більшості людей велика кількість різних додатків, які допомагають підтримувати комунікацію, проводити банківські операції або ж розслабитися і відволіктися від роботи. Але часто користувачі смартфона не закривають додатки повністю, а просто "скидають" їх з екрана. Чому не варто так робити розповів експерт Сергій Кузьменко.
За його словами, запуск програми з закритого стану вимагає великих витрат ресурсів гаджета в порівнянні з запуском зі згорнутого режиму. Але одночасно "згорнуті" програми займають оперативну пам'ять і набагато швидше розряджають батарею вашого телефону.
Експерт каже, що ситуація ускладнюється тим, що немає "середніх" додатків з однаковою оптимізацією, вони всі споживають різну кількість ресурсів, в тому числі в згорнутому стані. Він рекомендує повністю закривати додатки на гаджетах з невеликою кількістю пам'яті, а не просто їх "скидати". Батарея на більш потужних пристроях буде триматися довше, але не в тих випадках, коли згорнутих додатків багато.
Нагадаємо, експерти розповіли, що багато людей не вимикають інтернет на телефоні на ніч або у випадках, коли їм не користуються. Чому це помилка?
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що нейротехнолог Тимур Садиков розповів, чому не варто користуватися відбитком пальців на гаджетах. За його словами, смартфони й так виконують роль шпигуна і збирача даних про свого господаря.