Для прикриття і евакуації: в Україні успішно випробували вітчизняного бойового робота

Випробування були проведені з метою виявлення недоліків бойової платформи Camel

Безпілотний наземний бойовий апарат, який призначається для проведення розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили і легкоброньованих цілей противника, пройшов успішні випробування. Бригада ДНДІ ВС ОВТ провела частину дослідницьких практичних випробувань зразка української дистанційно-керованої платформи Camel.

"Одним з перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення наземних дистанційно керованих комплексів. У цьому напрямку, силами ДНДІ ВС ОВТ проводяться роботи по дослідженню даного типу техніки виробленої вітчизняними компаніями", - йдеться в повідомленні.

Отримані результати будуть використані, щоб виявити основні недоліки дослідного зразка для їх усунення. Також результати випробувань забезпечать розробку конкретних напрямків для вдосконалення інших зразків безпілотних наземних апаратів.

Випробовувана платформа є безпілотним наземним апаратом, який призначається для проведення розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили і легкоброньованих цілей противника. Крім того, платформа може супроводжувати розвідувальні групи, перевозити і доставляти військові вантажі на лінію дотику. Платформа також може використовуватися бійцями як прикриття, під час перебування під ворожим вогнем і при евакуації поранених.

Як повідомляло видання "Коментарі", японські роботи-вовки будуть відлякувати ведмедів. За даними японської телекомпанії NHK News, в сільських районах країни почастішали випадки появи ведмедів. Десятки нападів, два з яких закінчилися смертельним результатом, спонукали чиновників встановити двох штучних вовків.